Oferta dla Deweloperów


Dla Deweloperów

Budujesz osiedle domków jednorodzinnych, domy w zabudowie szeregowej, bądź bloki mieszkalne ?
Zwiększ atrakcyjność inwestycji i doprowadź z nami internet światłowodowy do obiektów.

Technologia:

FTTB – Fiber to the Building/Basement. Światłowód doprowadzany jest do budynku odbiorcy, zazwyczaj do poziomu piwnic. Dalej sygnał przesyłany jest, podobnie jak poprzednio, przez przewody miedziane.
FTTC – Fiber to the Cabinet. Światłowód doprowadzany jest do skrzynki, która znajduje się w pobliżu budynku mieszkalnego odbiorcy. Od skrzynki prowadzone są przewody miedziane.
FTTH – Fiber to the Home. Światłowód doprowadzany jest aż do samego mieszkania odbiorcy. W ten sposób sygnał jest maksymalnie długo prowadzony w najszybszym z dostępnych mediów transmisji. Kable miedziane są jedynie używane do rozprowadzenia sygnału po mieszkaniu.

Ważnym elementem budowy sieci FTTX jest tzw. Mikrokanalizacja światłowodowa – to system miniaturowych rurek HDPE, zwa­nych mikrorurkami, najczęściej o śred­nicach zewnętrznych od 5 do 14 mm.
Mikrorurki są produkowane jako cienkościenne, bądź grubościenne.
Mikrorurki obu typów mogą być za­ciągane lub wdmuchiwane i mogą występować jako pojedyncze lub w wiązkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu w rurze kanalizacji teletechnicznej, zamiast pojedynczego tradycyjnego kabla światłowodowego, można umieścić pakiet mikrorurek do których wprowadzane są w miarę potrzeb mikrokable światłowodowe.

Zalety mikrokanalizacji to:

  • łatwość w organizacji kabli i prowadzeniu odgałęzień
  • możliwość stopniowego dokładania mikrokabli w miarę wzrostu zapotrzebowania na kolejne przyłącza.
  • hermetyczność
  • odporność

Sieć światłowodowa zamiast anten na dachu,elewacji i balkonach

W nowo budowanych obiektach deweloperzy przywiązują ogromną wagę do estetyki. Wykorzystanie sieci światłowodowej pozwala na całkowite wyeliminowanie konieczności budowania masztów antenowych oraz prowadzenia instalacji miedzianej dla zapewnienia podstawowego pakietu programów TV (tzw „Azart”).
Usługi dostarczane są do abonenta przez sieć światłowodową w technologii FTTH.Światłowód dociągnięty jest bezpośrednio do mieszkania.
Dzięki współpracy z naszą firmą możecie Państwo zapewnić najwyższej jakości usługi dostępu do mediów cyfrowych ( Internet , Telewizja HD, Telefon )
W swojej ofercie posiadamy programy z wszystkich platform cyfrowych oraz cały pakiet dostępny w telewizji naziemnej.
Ze względu na to że wszystkie programy dostępne są w formie TvIP nie ma konieczności budowania dodatkowych instalacji antenowych. Wystarczy jedynie odpowiedni dekoder podłączony do urządzenia abonenckiego znajdującego się w mieszkaniu.
Pełną ofertę możecie Państwo otrzymać pod nr tel. 32 330 9003 lub e-mail: biznes@dg-net.pl


Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook