DG-NET: sprawdzony dostawca Internetu w Sosnowcu


DG-NET: sprawdzony dostawca Internetu w Sosnowcu

Szybki, niezawodny Internet to dla większości z nas konieczność – zarówno w pracy, jak i w domu (szczególnie w dobie powszechnego home office). Czy wiesz, że na satysfakcję z korzystania z sieci wpływ ma nie tylko wybrana technologia, ale również jej dostawca? Wiele osób nie zwraca na to szczególnej uwagi i analizując otrzymane oferty sugeruje się wyłącznie rozpoznawalnością danej firmy oraz oczywiście ceną usługi. Tymczasem wybierając dostawcę Internetu w Sosnowcu warto wziąć pod uwagę oferty wielu firm działających w mieście i regionie, również DG-NET. Sprawdź, dlaczego cieszymy się tak dobrą opinią wśród klientów korzystających z naszych usług dostępu do Internetu.

Niezawodność świadczonej usługi

Sprawdzony dostawca Internetu w Sosnowcu czy w dowolnym innym mieście to taki, który może zagwarantować niezawodne działanie usługi, oczywiście poza nieprzewidzianymi sytuacjami – w przypadku światłowodu będzie to mechaniczne uszkodzenie sieci podczas prowadzenia robót drogowych, wypadku, celowego działania wandali etc.

Pod względem niezawodności świadczonej usługi na lokalnym rynku zdecydowanie wyróżnia się DG-NET, co potwierdzają nasi klienci. Jeśli więc chcesz korzystać z Internetu bez stresu o to, czy dziś usługa będzie działać stabilnie, czy nagle nie stracisz połączenia z serwerami platform streamingowych, czy uda się wysłać duże załączniki klientowi etc., to Internet od DG-NET z pewnością Cię nie zawiedzie.

Oferta skrojona na miarę

W DG-NET wiemy, że nasi klienci mają różne oczekiwania względem Internetu, jak i potrzeby dotyczące m.in. uzyskiwanych prędkości. Nie każdy ogląda seriale w najwyższej rozdzielczości czy gra w gry online, nie wspominając o przesyłaniu dużych plików wideo na serwery zewnętrzne.

Stąd w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dla każdego: zarówno użytkowników domowych, jak i firm. Mamy oczywiście atrakcyjne pakiety z telewizją, które powinny zainteresować osoby lubiące wybierać usługi kompleksowe, a przy tym chcące trochę zaoszczędzić na domowej rozrywce.

Z myślą o przedsiębiorcach (choć nie tylko) wprowadziliśmy do naszej oferty usługę Internetu symetrycznego. Polega ona na uzyskiwaniu takich samych prędkości wysyłania (upload) i pobierania (download) danych. Internet symetryczny to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, którzy generują sporą wymianę danych, na przykład wysyłając i pobierając duże pliki z zewnętrznych serwerów, uczestnicząc w wideokonferencjach, wprowadzając nowe produkty do sklepu online etc.

Szybka reakcja w razie problemów technicznych

Infrastruktura służąca dostępowi do Internetu bywa zawodna, na co dostawca usługi nie zawsze ma bezpośredni wpływ (vide awarie i celowe uszkodzenia). Ważne jest natomiast to, aby użytkownicy nie zostali bez informacji zwrotnej. W DG-NET zawsze służymy szybką pomocą techniczną, informując o przewidywanym czasie usunięcia awarii.

Brak światłowodu pod Twoim adresem? Sprawdź naszą ofertę Internetu radiowego

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z szybkiego Internetu światłowodowego, ponieważ w okolicy brakuje odpowiedniej infrastruktury, to spokojnie: wciąż możesz wybrać ofertę DG-NET. Dostarczamy nie tylko Internet światłowodowy, ale także radiowy.

Ta technologia stanowi ciekawy wybór dla osób, które oczekują dobrych parametrów usługi, przede wszystkim w zakresie uzyskiwanych prędkości oraz niezawodnego działania Internetu. Tak zwana „radiówka” wypada pod tym względem korzystniej niż Internet mobilny, zwłaszcza na terenach słabo zurbanizowanych, gdzie często występują duże problemy z działaniem sieci komórkowych.

Skontaktuj się z nami

DG-NET to czołowy dostawca Internetu w Sosnowcu i innych miejscowościach w regionie, w tym w Katowicach czy Dąbrowie Górniczej. Już teraz zerknij na naszą mapę zasięgu i sprawdź, czy możesz skorzystać z naszych usług.

Następnie skontaktuj się z nami i otrzymaj korzystną ofertę nie tylko na Internet, ale też atrakcyjne pakiety z telewizją.

Zastanawiasz się, ile kosztuje Internet stacjonarny? Odpowiedzi na to pytanie poszukaj w osobnym artykule na naszym blogu.

On 24 sierpnia, 2023, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook