Dobry Internet w Ujejscu? Wybór jest bardzo łatwy


Dobry Internet w Ujejscu? Wybór jest bardzo łatwy

Skoro zaczynasz czytać ten poradnik, to prawdopodobnie masz nieciekawe doświadczenia z dostępem do Internetu. Wielu mieszkańców Ujejsca narzeka na Internet mobilny, który rzeczywiście nie zawsze spełnia choćby podstawowe potrzeby – zwłaszcza w weekendy i wieczorami, kiedy to obciążenie nadajników jest największe. Jeśli podobnie wygląda to w Twoim przypadku, a chcesz nareszcie mieć dobry Internet w Ujejscu, to skorzystaj z naszej porady i przejdź na Internet światłowodowy od DG-NET. Dlaczego będziesz zadowolony z podjęcia takiej decyzji? Sprawdź najważniejsze argumenty.

Stabilne działanie Internetu światłowodowego

Jeśli od Internetu oczekujesz jednego: aby działał zawsze, niezależnie od warunków pogodowych czy pory dnia, to wybór może być tylko jeden i jest nim oczywiście Internet światłowodowy. Nie ma obecnie alternatywnej technologii, która zagwarantowałaby choćby porównywalną stabilność połączenia z Internetem.

Internet mobilny LTE? Komfort korzystania z sieci drastycznie zmienia się w zależności od tego, czy jest rano, popołudnie czy wieczór, nie wspominając już o złych warunkach pogodowych.

Internet radiowy? Lepiej, natomiast tutaj także mogą pojawiać się problemy spowodowane gwałtownym pogorszeniem się aury.

Internet 5G? Dla większości z nas to wciąż mrzonka i melodia bardzo odległej przyszłości.

Internet satelitarny? Absurdalnie wysoki koszt i wcale nie takie rewelacyjne parametry.

Zostaje więc Internet światłowodowy. Jeśli jesteś w jego zasięgu, to obecnie nie znajdziesz żadnego lepszego rozwiązania.

Najlepsze (realne) prędkości

Internet światłowodowy dystansuje każdą z alternatywnych technologii również pod względem prędkości. Wszystko oczywiście zależy od wykupionej usługi, jednak jeśli potrzebujesz stabilnych 150-200 Mb/s, to postaw właśnie na Internet światłowodowy.

Co ważne, wartości podawane przez dostawcę usługi są realne, a nie „maksymalne możliwe do uzyskania” i nie zmieniają się w zależności od aktualnego obciążenia sieci. Co z tego, że np. Internet mobilny, po zastosowaniu anteny zewnętrznej, pozwala uzyskać 170 Mb/s, jeśli jest to wynik osiągany tylko o świcie, niemożliwy do powtórzenia w ciągu dnia czy w weekend?

Niezależność

Ważną zaletą Internetu światłowodowego jest to, że możesz z niego korzystać kiedy chcesz, jak długo chcesz, bez oglądania się na żadne limity danych komórkowych czy aktualne obciążenie nadajnika. Wszyscy cenimy sobie niezależność, dlatego również usługa internetowa nie powinna być obwarowana żadnymi ograniczeniami, prawda?

Brak nieprzewidzianych kosztów

Co prawda dostawcy Internetu mobilnego nie fundują już przykrych niespodzianek swoim klientom (naliczanie wysokich opłat po przekroczeniu przyznanego pakietu danych komórkowych), ale nadal jest to dość ryzykowna usługa. Dlaczego? Ponieważ gdy rzeczywiście przekroczysz pakiet, a może do tego dojść w najmniej oczekiwanym momencie, to nie pozostanie Ci nic innego, jak wykupić dodatkowe dane. A to kosztuje, często niemało.

Użytkownicy Internetu światłowodowego w ogóle nie muszą się przejmować takimi rzeczami. Jest to usługa świadczona bez limitów, dlatego nie ma mowy o tym, aby np. w połowie miesiąca „skończył się Internet”. Jeśli dziś doświadczasz takich sytuacji, to trudno o lepszy powód, aby w końcu przejść na Internet światłowodowy – zwłaszcza, gdy nie występują tutaj żadne przeszkody techniczne i wiesz, że Twój adres znajduje się w zasięgu światłowodu.

Chcesz dobry Internet w Ujejscu? Skontaktuj się z nami!

DG-NET to jeden z najchętniej wybieranych dostawców Internetu w regionie. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko Internet światłowodowy, ale również radiowy. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, możesz liczyć na korzystne warunki świadczenia usługi i jej bardzo wysoką jakość.

Na dobry początek sprawdź naszą mapę zasięgu, a następnie skontaktuj się z nami. Technicy DG-NET określą warunki przyłączenia Twojego adresu do Internetu światłowodowego. Masz pytania? Chcesz konkretną ofertę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

On 30 grudnia, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook