Ile kosztuje Internet stacjonarny w Katowicach? Przegląd oferty DG-NET


Ile kosztuje Internet stacjonarny w Katowicach? Przegląd oferty DG-NET

DG-NET to czołowy dostawca Internetu w Katowicach i regionie. Klienci cenią nas nie tylko za niezawodność świadczonych usług, ale także za bardzo konkurencyjną ofertę. Udowadniamy, że każdy może sobie pozwolić na dostęp do super szybkiego Internetu – najlepiej światłowodowego. Jeśli obecnie korzystasz z innej technologii, która Cię irytuje (wolne działanie, częste przerwy w dostępie do sieci), to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Zastanawiasz się, ile kosztuje Internet stacjonarny w Katowicach? Przygotowaliśmy artykuł, w którym omawiamy opcje dostępne w ofercie DG-NET.  

Internet stacjonarny – jego cena pozytywnie Cię zaskoczy

Zacznijmy od podstawowej pozycji w naszej ofercie, czyli Internetu stacjonarnego. Jeśli szukasz wyłącznie usługi zapewniającej dostęp do sieci, to ta propozycja jest dla Ciebie. Do wyboru masz trzy opcje:

  1. Internet Rekreacyjnyz prędkością pobierania i wysyłania 500 Mb/s w cenie 69 zł miesięcznie lub w pakiecie z telewizją i telefonem nawet za 39 zł miesięcznie.
  2. Internet Zaawansowanyz prędkością pobierania i wysyłania 1000 Mb/s w cenie 89 zł miesięcznie lub w pakiecie z telewizją i telefonem nawet za 49 zł miesięcznie.
  3. Internet Wyczynowyz prędkością pobierania 2000 Mb/s i prędkością wysyłania 1000 Mb/s w cenie 119 zł miesięcznie lub w pakiecie z telewizją i telefonem nawet za 105 zł miesięcznie.

Zauważ, że w przypadku wariantu Rekreacyjnego i Zaawansowanego mamy do czynienia z Internetem symetrycznym, gdzie prędkość pobierania i wysyłania są takie same (UPLOAD=Download). Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które np. pracują z domu i regularnie wysyłają duże pliki na serwer zewnętrzny, dla twórców wideo czy dla osób grających w gry online.

Ważne!

Podane ceny zawierają rabaty za zgodę marketingową (5 zł) i za zgodę na wysyłkę faktury elektronicznej (5 zł).

Nasze najpopularniejsze pakiety

Wielu klientów DG-NET zainteresowanych usługą Internetu stacjonarnego ostatecznie decyduje się na wariant pakietowy. Jeśli chcesz mieć dostęp do mnóstwa ciekawych kanałów telewizyjnych, w tym tych z oferty platform cyfrowych, to koniecznie sprawdź nasze najczęściej wybierane pakiety Internet + Telewizja.

Polecamy trzy świetnie skalkulowane pakiety:

  1. Złap go, jeśli potrafiszz Internetem stacjonarnym 500 Mb/s i 84 kanałami za 89 zł miesięcznie.
  2. Szybki i wściekłyz Internetem stacjonarnym 1000 Mb/s i 132 kanałami za 119 zł miesięcznie.
  3. Kosmiczna prędkośćz Internetem stacjonarnym 2000 Mb/s i 164 kanałami za 139 zł miesięcznie.

Dodatkowo do każdego pakietu dostępny jest dekoder w dzierżawie za jedyne 10 zł miesięcznie.

Pakiet Internet + Telewizja to bardzo korzystny wybór dla osób, które chcą zyskać prawdziwe centrum domowej rozrywki. Zauważ, że w pakiecie cena poszczególnych usług jest super atrakcyjna, dlatego takie rozwiązanie po prostu się opłaca.

Do każdego pakietu możesz również dobrać opcje dodatkowe, w tym m.in. Canal+ Select za 49,90 zł miesięcznie czy pakiet „Więcej Bajek” za jedyne 5,99 zł miesięcznie.

Sprawdź wszystkie dostępne pakiety Internetu i Internetu z Telewizją, wygodnie dopasowując je do swoich potrzeb.

Internet stacjonarny w Katowicach wcale nie musi być drogi!

Wiele osób nadal korzysta z Internetu mobilnego, akceptując jego niedoskonałości i uzasadniając je niską ceną. Wciąż panuje przekonanie, że Internet stacjonarny w Katowicach czy w innych miastach w Polsce jest drogi, a jeśli ktoś nie potrzebuje wysokich prędkości pobierania i wysyłania danych, to takie rozwiązanie niespecjalnie się opłaca.

W DG-NET udowodniliśmy, że można mieć Internet stacjonarny praktycznie w cenie Internetu mobilnego, zapewniając sobie przy tym o wiele wyższy komfort korzystania z sieci. Tylko Internet światłowodowy gwarantuje niezawodność, znakomite parametry pozwalające bez najmniejszego stresu podłączyć do sieci wiele urządzeń jednocześnie, odtwarzać materiały wideo w najwyższej jakości obrazu i nie martwić się żadnymi limitami pobierania danych.

Wiesz już, ile kosztuje Internet stacjonarny w Katowicach od DG-NET. Sprawdź więc mapę naszego zasięgu i skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci konkretną ofertę wraz z informacją o warunkach o technicznych świadczenia usługi pod Twoim adresem.

On 19 stycznia, 2023, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook