Internet Pyrzowice – światłowodowy to zawsze najlepszy wybór!

Internet światłowodowy jest marzeniem wielu osób, które dziś korzystają z innych rozwiązań, jak Internet radiowy czy mobilny LTE. Na szczęście rozbudowa infrastruktury trwa i coraz więcej adresów ma możliwość podłączenia się do super szybkiego Internetu „po kablu”. Dotyczy to również mieszkańców Pyrzowic. Jeśli obecnie męczysz się z wolnym, kapryśnym Internetem, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na Internet światłowodowy w Pyrzowicach. Sprawdź, dlaczego to najlepszy wybór dla Ciebie.

Najlepsze parametry łącza internetowego

Internet światłowodowy to bezdyskusyjnie najlepsza opcja dla osób, które przede wszystkim potrzebują szybkiego połączenia z siecią – i to zarówno na poziomie pobierania, jak i wysyłania danych. Można tutaj wskazać na twórców wideo, streamerów, osoby pracujące zdalnie i korzystające z zewnętrznych serwerów czy osoby pobierające duże pliki z sieci.

W każdej z tych sytuacji szukalibyśmy możliwości uruchomienia Internetu światłowodowego. W przypadku tej usługi standardem są już prędkości pobierania i wysyłania na poziomie 600 Mb/s, czego praktycznie nie da się osiągnąć przy Internecie radiowym, nie wspominając już o Internecie LTE (gdzie większość użytkowników otwiera szampana po uzyskaniu 100 Mb/s downloadu).

Niezawodność

No dobrze, zakładając, że nie potrzebujesz bardzo szybkiego Internetu – co w takim razie miałoby Cię przekonać do przejścia na Internet światłowodowy? Odpowiedź jest prosta: pewność działania w każdej sytuacji.

Jeśli obecnie korzystasz z Internetu radiowego lub LTE, to na pewno dobrze wiesz, że w gorszych warunkach pogodowych połączenie wyraźnie zwalnia, a wręcz może być zrywane. Przyczyną jest niedoskonała infrastruktura techniczna, mocno narażona na awarie wskutek np. nawałnicy.

Takie problemy są obce użytkownikom Internetu światłowodowego, który jest całkowicie niewrażliwy na pogodę. Do awarii może dojść jedynie w wyniku mechanicznego uszkodzenia światłowodu, co na szczęście zdarza się stosunkowo rzadko.

Gwarantowana jakość świadczonej usługi

Wybierając Internet światłowodowy nie musisz się przejmować tym, czy w danym momencie Twoi sąsiedzi oglądają filmy na Netflixie, grają w gry online etc. Jakość świadczonej usługi jest stała i niezależna od aktualnego obciążenia sieci. To ogromna różnica w porównaniu z chociażby popularnym Internetem mobilnym – zawsze mocno zwalniającym popołudniami, a szczególnie w weekendy.

Jeśli pracujesz zdalnie, korzystasz z platform streamingowych lub grasz w gry sieciowe, to Internet światłowodowy w Pyrzowicach będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

Stały koszt

Ważną zaletą Internetu światłowodowego jest brak limitu pobierania danych. Nie ma tutaj pakietów znanych każdemu użytkownikowi Internetu mobilnego. Nie musisz się więc przejmować, że w pewnym momencie Internet drastycznie zwolni lub co gorsza otrzymasz wyższy rachunek z powodu przekroczenia limitu. Cena usługi dostępu do Internetu światłowodowego jest stała w całym okresie obowiązywania umowy.

Idealny wybór dla geeków

Masz w domu wiele urządzeń wymagających podłączenia do Internetu? Może zbudowałeś lub planujesz zbudować instalację smart home? Korzystasz z zewnętrznych serwerów i inteligentnych rozwiązań zdalnego dostępu? W takim razie potrzebujesz nie tylko szybkiego, ale przede wszystkim stabilnego Internetu. Tutaj bez żadnych wątpliwości warto postawić właśnie na Internet światłowodowy i porządny router.

Chcesz Internet światłowodowy w Pyrzowicach? Zapytaj nas o szczegóły!

DG-NET to czołowy dostawca Internetu na Górnym Śląsku. Jesteśmy obecni m.in. w Katowicach-Pyrzowicach, Dąbrowie Górniczej i wielu innych miejscowościach w regionie. Warto postawić na ofertę dostawcy, który cieszy się bardzo dobrą opinią, zapewniając stabilny, szybki i niezawodny Internet w atrakcyjnej cenie.

Już teraz sprawdź naszą mapę zasięgu, a następnie skontaktuj się z nami – sprawdzimy, czy możemy dostarczyć Internet światłowodowy także pod Twój adres.

On 27 września, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook