Internet Sosnowiec – dlaczego warto wybrać Internet Symetryczny?

Masz już dość „humorów” Internetu mobilnego? Internet radiowy także nie spełnił Twoich oczekiwań i przyszedł czas, kiedy chcesz nareszcie cieszyć się stabilnym, szybkim łączem? Świetnie, że udało Ci się trafić na naszą stronę. DG-NET to dostawca Internetu w Sosnowcu, który oferuje bezapelacyjnie najlepsze rozwiązanie: Internet Symetryczny. Dowiedz się, na czym to polega i dlaczego warto się na to zdecydować.

Czym jest Internet Symetryczny?

Internet Symetryczny to technologia dostępu do sieci, która gwarantuje jednakowe prędkości pobierania i wysyłania danych. Czyli: decydując się na Internet Symetryczny możesz mieć pewność zachowania identycznych parametrów łącza zarówno podczas pobierania jakichś treści (np. odtwarzania filmów i seriali, słuchania muzyki), jak i ich wysyłania (np. podczas pracy zdalnej, gdy załączasz duże pliki na serwer, wysyłasz maile z załącznikami etc.).

Standardowa usługa Internetu światłowodowego działa inaczej. Tutaj zawsze priorytetem jest szybki download, ponieważ to właśnie ten parametr ma kluczowy wpływ na komfort korzystania z sieci. Jednak z punktu widzenia twórców internetowych, graczy czy właśnie osób pracujących zdalnie, równie istotna jest możliwość błyskawicznego wysyłania danych.

Internet Symetryczny wynosi komfort korzystania z sieci na zupełnie inny poziom niż dotąd. Od razu poczujesz różnicę w stabilności i szybkości działania łącza, zwłaszcza wtedy, gdy wcześniej korzystałeś z Internetu mobilnego czy radiowego.

Przeprowadź prosty eksperyment. Uruchom dowolny program typu Speed Test (test szybkości łącza) i sprawdź uzyskane wyniki. Na pewno wystąpi duża różnica między szybkością pobierania (download) a wysyłania (upload). Internet Symetryczny eliminuje ten problem.

Poznaj najważniejsze zalety Internetu Symetrycznego

Internet Symetryczny znakomicie sprawdzi się u osób, które wymagają bardzo szybkiego wysyłania różnych plików i danych. Do tej grupy możemy zaliczyć między innymi osoby grające w gry online, streamerów, twórców na YouTube, pracowników na home office czy osoby mające własne biznesy prowadzone w 100% online.

Kluczowe zalety Internetu Symetrycznego, które doceni każdy z wymienionych odbiorców tej usługi, to:

  • błyskawiczne pobieranie i wysyłanie poczty, w tym dużych załączników do wiadomości e-mail,
  • momentalny upload plików na serwery zewnętrzne (bardzo ważna zaleta m.in. dla właścicieli sklepów internetowych),
  • brak odczuwalnych opóźnień w grach (niski ping),
  • świetna jakość połączeń wideo, na przykład rozmów prowadzonych za pośrednictwem aplikacji Skype, Microsoft Teams i innych,
  • wiele otwartych aplikacji na raz nie ma wpływu na szybkość i stabilność działania Internetu,
  • stabilność serwerów Windows/Linux oraz systemów CRM, CMS etc.,
  • szybkie przesyłanie plików wideo np. na serwery YouTube,
  • wygodne i szybkie tworzenie kopii zapasowych w chmurze, co zwiększa poziom bezpieczeństwa Twoich danych.

Dlaczego warto postawić na Internet w Sosnowcu od DG-NET?

DG-NET to największy dostawca Internetu w Dąbrowie Górniczej, który oferuje usługę Internetu Symetrycznego w Sosnowcu i wielu innych miejscowościach w regionie. Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla biznesu i bardzo dobrze ocenianą firmą przez klientów indywidualnych.

Stale inwestujemy w rozbudowę naszego zaplecza technologicznego, dzięki czemu wciąż poprawia się jakość i stabilność dostarczanego przez nas Internetu. Nieprzypadkowo naszą ofertę wybierają osoby, które mają już dość obietnic bez pokrycia, ciągłych awarii łącza i odbijania się od infolinii wielkich operatorów.

Jeśli zatem potrzebujesz szybkiego i niezawodnego Internetu w Sosnowcu, to koniecznie zainteresuj się technologią Internetu Symetrycznego od DG-NET, a także sprawdź inne rozwiązania w naszej ofercie – w tym standardowy Internet światłowodowy oraz Internet radiowy.

Już teraz skontaktuj się z nami i zaproś techników DG-NET, którzy ocenią, jaki rodzaj usługi dostępu do Internetu możemy Ci zaproponować. Wstępnie możesz to sprawdzić korzystając z mapy zasięgu DG-NET.

On 26 sierpnia, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook