Internet Strzemieszyce. Oto dlaczego warto postawić na Internet światłowodowy


Internet Strzemieszyce. Oto dlaczego warto postawić na Internet światłowodowy

Dostęp do Internetu jest dziś traktowany praktycznie na równi z dostępem do podstawowych mediów. Nic dziwnego, że osoby, które korzystają z zawodnych technologii, jak na przykład Internet mobilny, szukają lepszego i stabilniejszego rozwiązania. Jest nim Internet światłowodowy, który gwarantuje maksymalną satysfakcję z dostępu do sieci. Co ważne, infrastruktura światłowodowa dociera do coraz mniejszych miejscowości, dlatego w szybkim tempie ubywa tzw. białych plam. To dobra informacja dla osób, które np. chcą mieć niezawodny Internet w Strzemieszycach. Dostarcza go DG-NET, a w naszym poradniku wyjaśniamy, dlaczego jest to niezaprzeczalnie najlepszy wybór.

Internet światłowody działa zawsze. To takie proste

Użytkownicy Internetu światłowodowego kompletnie nie wiedzą, czym są problemy z dostępem do sieci spowodowane na przykład gorszą pogodą czy dużym obciążeniem nadajnika. Nie muszą się zastanawiać, czy już są godziny szczytu, czy sąsiedzi postanowili obejrzeć coś na Netflixie, czy operator nie prowadzi jakichś prac na nadajniku etc. Po prostu cieszą się dostępem do Internetu, zawsze, o dowolnej porze, wtedy, kiedy mają na to ochotę.

Jeśli obecnie korzystasz z Internetu mobilnego, to dobrze wiesz, że różnie z nim bywa. Problemy pojawiają się regularnie, niespodziewanie i nie do końca wiadomo, od czego zależy to, czy danego dnia prędkość Internetu wynosi np. 70 Mb/s, a innego już tylko 7 Mb/s.

Masz już tego serdecznie dość? Wcale się nie dziwimy. Ta frustracja jest wystarczającym powodem, aby wreszcie przejść na wyższy standard korzystania z Internetu i postawić na światłowód.

Uczciwie świadczona usługa

Zauważ, że dostawcy Internetu mobilnego zawsze informują o maksymalnych możliwych do uzyskania prędkościach. Nie wspominają przy tym, że jest to wyłącznie teoria – ostateczny wynik zależy od lokalizacji, bliskości i obciążenia nadajnik, warunków pogodowych, jakości routera i wielu innych czynników.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku Internetu światłowodowego. Tutaj, umawiając się z dostawcą na jakieś parametry, możesz oczekiwać realizacji warunków umowy. Jeśli wykupujesz usługę Internetu o prędkości np. 150 Mb/s (download), to niemal na pewno realne wartości będą zbliżone.

Żadnych limitów

Dużą zaletą Internetu światłowodowego, szczególnie w porównaniu z Internetem mobilnym, jest brak limitu pobierania danych komórkowych. Z Internetu światłowodowego możesz korzystać tak intensywnie jak tylko chcesz. Nie ograniczają Cię żadne pakiety danych, po których przekroczeniu Internet drastycznie zwalnia.

Brak limitów niesie ze sobą jeszcze jedną zaletę: przewidywalny koszt korzystania z Internetu. Nie musisz się martwić, że po przekroczeniu pakietu konieczne będzie dokupienie kolejnej paczki danych. Cena świadczenia usługi Internetu światłowodowego jest stała w całym okresie jej obowiązywania, co docenimy szczególnie w dzisiejszych, mocno nieprzewidywalnych czasach.

Prosta instalacja

Zaletą Internetu światłowodowego jest również to, że aby móc z niego korzystać nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Instalacją zajmą się technicy, który podłączą również router. Tobie pozostanie tylko skonfigurować sieć domową.

Możesz więc zapomnieć o kupowaniu dodatkowych anten, wzmacniaczy sygnału i innego sprzętu, który doskonale znają użytkownicy Internetu mobilnego. To oznacza duże oszczędności i brak problemów związanych z np. prowadzeniem przewodów, montażem anteny na kominie etc.

Sprawdź ofertę DG-NET

DG-NET to czołowy dostawca Internetu w Strzemieszycach. Jesteśmy bardzo dobrze oceniani przez klientów za korzystną ofertę, a przede wszystkim stabilność dostarczanej usługi. Jeśli chcesz podłączyć się do Internetu światłowodowego w Strzemieszycach, to już teraz skontaktuj się z DG-NET i sprawdź, jaką ofertę możemy dla Ciebie przygotować.

W odpowiedzi na kontakt z Twojej strony sprawdzimy warunki techniczne świadczenia usługi pod Twoim adresem. Samodzielnie możesz również rzucić okiem na naszą mapę zasięgu.

On 30 grudnia, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook