Internet światłowodowy Psary – zamów niezawodną usługę i ciesz się super szybkim Internetem w domu!

Masz już serdecznie dość wiecznie zwalniającego Internetu mobilnego, limitów i wysokich, nieprzewidywalnych kosztów? Prawdopodobnie nie musisz się już dłużej męczyć. Coraz lepsza dostępność Internetu światłowodowego sprawia, że może z niego korzystać już co najmniej 6 na 10 gospodarstw domowych w kraju. Szczególnie szybko rozwija się sieć na Górnym Śląsku, czego przykładem jest Internet światłowodowy w Psarach dostarczany przez DG-NET. Przekonaj się, że przejście na światłowód jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć.

Jedyny Internet, który można nazwać niezawodnym

Każdy, kto od Internetu oczekuje przede wszystkim tego, aby działał zawsze, niezależnie od pogody, pory dnia czy liczby osób korzystających z niego w danej chwili, ma bardzo łatwy wybór: powinien postawić na Internet światłowodowy.

Jest to jedyna technologia gwarantująca wysoki poziom niezawodności. W praktyce do awarii światłowodu dochodzi tylko w momencie fizycznego uszkodzenia instalacji, a przerwy spowodowane pracami konserwacyjnymi są rzadkie i krótkie.

Prędkości nieosiągalne dla innych technologii

Internet światłowody pozostaje bezkonkurencyjny pod względem prędkości działania. Może się to zmienić dopiero po upowszechnieniu się technologii 5G, natomiast do tego wciąż daleka droga. Na dziś każdy, komu zależy na super szybkim Internecie, idealnym do grania w gry online, streamingu wideo i muzyki, wygodnej pracy w domu czy wysyłania dużych plików na serwery zewnętrzne, ten powinien zdecydować się na Internet światłowodowy.

Ciekawostka: nawet tak chwalony Internet satelitarny, który miał stanowić realną alternatywę dla światłowodowego, wcale nie zachwyca, przynajmniej w naszym kraju. Realna prędkość jest zbliżona do tej, jaką można uzyskać na Internecie mobilnym LTE.

Stałe opłaty, żadnych niespodzianek

Jeśli regularnie zdarza Ci się płacić za Internet więcej, niż wynika to z umowy zawartej z dostawcą, to najprawdopodobniej ma to związek z przekraczaniem przyznanego limitu danych. Frustrujące, prawda? To dobry powód, aby poważnie rozważyć przejście na Internet światłowodowy, który zapewnia pełną przewidywalność kosztów.

Jeśli dostawca Internetu oferuje opłatę X zł miesięcznie, to wiesz, że właśnie tyle będziesz płacić w całym okresie obowiązywania umowy. Zero niespodzianek, zero ukrytych kosztów.

Brak limitów

Tym, co szczególnie irytuje osoby korzystające z Internetu mobilnego, są limity danych komórkowych narzucane przez operatorów. Taki limit – wynoszący np.  10 GB – można wykorzystać oglądając kilka odcinków serialu na Netflixie. Lepiej więc zapewnić sobie dostęp do Internetu z nielimitowanym transferem danych, a taki właśnie jest Internet światłowody – w Psarach dostarczany przez DG-NET.

Szybka i łatwa instalacja

Podłączenie budynku do światłowodu wcale nie jest tak skomplikowane jak uważają niektórzy. Wymaga to jedynie wprowadzenia przewodu do pomieszczenia z routerem, co zwykle robi się poprzez wykonanie niewielkiego otworu zamkniętego puszką elektryczną (spokojnie można tutaj uzyskać dobry efekt estetyczny, schować puszkę w elewacji itd.). Przewód można poprowadzić w gruncie lub na ziemi, na przykład przykrywając go włókniną i korą czy kamieniami ozdobnymi zastosowanymi w ogrodzie.

W jeszcze lepszej sytuacji są osoby mieszkające w budynku wielorodzinnym, do którego już został doprowadzony światłowód. W takiej sytuacji instalacja będzie banalnie prosta, szybka i nie spowoduje żadnych uszkodzeń w mieszkaniu (zwykle wykorzystujemy listwy przypodłogowe maskujące przewód).

Po wprowadzeniu przewodu światłowodowego do mieszkania/domu, pozostaje już tylko podłączyć router i cieszyć się super szybkim Internetem bez ograniczeń.

Chcesz zyskać dostęp do Internetu światłowodowego w Twoim domu czy w innym lokalu w Psarach? Na dobry początek sprawdź mapę zasięgu DG-NET. Jeśli dostarczamy usługę w Twojej okolicy, to skontaktuj się z nami, zapytaj o ofertę dla Ciebie, a następnie umów wizytę techników – całą procedurę przeprowadzamy szybko, sprawnie i możliwie nieinwazyjnie.

On 31 października, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook