Mapa zasięgu Internetu od DG-NET – sprawdź, czy dostarczamy super szybki Internet pod Twoim adresem!

Marzy Ci się szybki, niezawodny Internet bez limitu? Wybór może być tylko jeden: Internet stacjonarny. Ten wymaga jednak dostępu do światłowodu w miejscu uruchomienia usługi. Na szczęście w ostatnich latach zrealizowano wiele inwestycji związanych z doprowadzeniem sieci światłowodowej do kolejnych adresów w regionie Katowic, całej Aglomeracji Śląskiej czy Zagłębia. Jeśli więc obecnie męczysz się z niestabilnym Internetem mobilnym i chcesz to zmienić, to koniecznie sprawdź mapę zasięgu Internetu od DG-NET.

Tu już dociera Internet od DG-NET

Usługa Internetu światłowodowego i radiowego świadczona przez DG-NET rozwija się w bardzo szybkim tempie i już dziś możemy ją zaoferować mieszkańcom przeważającego terytorium Aglomeracji Śląskiej i nie tylko.

Aktualnie Internet od DG-NET jest dostępny w następujących miejscowościach*:

Dąbrowa Górnicza, Będzin, Strzemieszyce Wielkie, Strzemieszyce Małe, Kazdębie, Kazimierz Górniczy i okolice, Sarnów, Preczów, Marianki, Ratanice, Łagisza, Ostrowy Górnicze, Wojkowice Kościelne, Przeczyce, Tuliszów, Hektary, Podwarpie, Toporowice, Niegowonice, Piekło, Kostury, Antoniów, Bory, Niepiekło, Zielona, Brzękowice Górne, Brzękowice Dolne, Malinowice, Mierzęcice, Chruszczobród, Wysoka, Wiesiółka.

*Podkreślamy, że nie jest to pełna lista miejscowości, w których dostarczamy super szybki Internet. Staramy się na bieżąco aktualizować mapę zasięgu Internetu, natomiast zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia rzeczywistej dostępności usługi pod Twoim adresem.

Jesteś w naszym zasięgu? Działajmy!

Jeśli mapa zasięgu Internetu od DG-NET wskazuje na dostępność naszej usługi pod Twoim adresem, to nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się z nami. Doradca DG-NET dokładnie sprawdzi, czy rzeczywiście możemy świadczyć naszą usługę w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze, a następnie przygotuje dla Ciebie konkretną ofertę – w tym obejmującą atrakcyjne pakiety Internetu z telewizją.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta przypadnie Ci do gustu – zwłaszcza pod względem relacji zaproponowanej ceny do jakości świadczonej usługi, w tym przepustowości łącza. Po zdecydowaniu się na jeden z pakietów wystarczy już tylko zawrzeć umowę i poczekać na wizytę techników, którzy uruchomią super szybki Internet od DG-NET pod Twoim adresem.

To warto o nas wiedzieć:

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę: pomożemy skonfigurować sieć domową czy biurową oraz pokażemy, jak podłączyć do niej poszczególne urządzenia wymagające pracy w trybie online.

Sprawdź, dlaczego DG-NET to sprawdzony dostawca Internetu w Sosnowcu, Katowicach i wielu innych miejscowościach w regionie.

Co, jeśli nie znajdujesz się w zasięgu naszej usługi Internetu światłowodowego?

W takiej sytuacji wcale nie musisz rezygnować z usługi DG-NET. Nasza oferta obejmuje również Internet radiowy, który jest znakomitą alternatywą dla Internetu stacjonarnego w miejscach, w których brakuje jeszcze światłowodu.

Internet radiowy od DG-NET to bardzo dobre prędkości pobierania i wysyłania danych, stabilne działanie, wysoka niezawodność oraz naprawdę atrakcyjna cena. Zapytaj nas o szczegóły!

Jak zmienić obecnego dostawcę Internetu?

Jeśli obecnie korzystasz z Internetu od innego dostawcy, a chcesz przejść do DG-NET, to możesz to zrobić na kilka sposobów. W przypadku Internetu mobilnego bez umowy (kupowanie kart prepaid) zmiana dostawcy na DG-NET może nastąpić w każdej chwili.

Jeśli natomiast wiąże Cię umowa z aktualnym dostawcą, to w pierwszej kolejności należy sprawdzić, jak długo jeszcze ona obowiązuje. Zalecamy przejście do DG-NET dopiero po zakończeniu obecnej umowy, co pozwoli Ci uniknąć ewentualnych kar. Szczegółowych informacji udzieli Ci doradca DG-NET – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zachęcamy również do lektury naszych artykułów poradnikowych, z których dowiesz się m.in., jak wybrać naprawdę dobry Internet dla firm w Sosnowcu oraz co zrobić w przypadku problemów z dostępem do Internetu w Katowicach.

On 23 stycznia, 2024, posted in: Bez kategorii by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook