Połączenie spółek

2018-08-01 Dąbrowa Górnicza

W związku z planowanym połączeniem spółek DG-NET spółka akcyjna w Dąbrowie Górniczej (spółka przejmująca) z OPTOMEDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowie Górniczej, OPTOMEDIA POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gliwicach i E-DELTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Dąbrowie Górniczej (spółki przejmowane), niniejszym na podstawie art. 500 § 22 Kodeksu spółek handlowych bezpłatnie udostępniamy do publicznej wiadomości plan połączenia wraz z załącznikami.

Plan połączenia wraz z załącznikami będzie dostępny przez okres co najmniej 30 dni, aż do dnia powzięcia uchwał o połączeniu, których projekty są załącznikami do planu.

1)      Plan połączenia

2)      Załącznik nr 1    Projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki OPTOMEDIA w sprawie połączenia.

3)      Załącznik nr 2    Projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki OPTOMEDIA POLSKA w sprawie połączenia.

4)      Załącznik nr 3    Projekt uchwały Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki E-DELTA w sprawie połączenia.

5)      Załącznik nr 4    Oświadczenie o wartości majątku OPTOMEDIA na dzień 31 lipca 2018 r.

6)      Załącznik nr 5    Oświadczenie o wartości majątku OPTOMEDIA POLSKA na dzień 31 lipca 2018 r.

7)      Załącznik nr 6    Oświadczenie o wartości majątku E-DELTA na dzień 31 lipca 2018 r.

8)      Załącznik nr 7    Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym DG-NET sporządzone dla celów połączenia na dzień 31 lipca 2018 r. 

9)      Załącznik nr 8    Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym OPTOMEDIA sporządzone dla celów połączenia na dzień 31 lipca 2018 r.

10)   Załącznik nr 9    Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym OPTOMEDIA POLSKA sporządzone dla celów połączenia na dzień 31 lipca 2018 r.

11)   Załącznik nr 10 Oświadczenie zawierające informację o stanie księgowym E-DELTA sporządzone dla celów połączenia na dzień 31 lipca 2018 r.

Plan połączenia

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook