Żadnych kabli na podłodze!

AdobeStock_9210453-320

Nasze urządzenia wymagają kablowego połączenia z siecią. Istnieje wprawdzie techniczna możliwość połączenia dekodera z routerem poprzez adapter WiFi, ale tego nie polecamy z uwagi na częste w takim przypadku zakłócenia odbioru. A zatem pozostaje kabel. Telewizor zazwyczaj znajduje się w salonie lub w sypialni, z dala od drzwi wejściowych do domu. Od razu widzisz koszmarny kabel ciągnący się po podłodze z przedpokoju do salonu przez środek dywanu… Spokojnie! Nic z tych rzeczy!

Stosujemy najnowsze technologie instalacyjne zapewniające wysoki poziom estetyki i funkcjonalności. Obejrzyj film, do którego link znajduje się poniżej. Film pokazuje jak przebiega profesjonalna instalacja prawie niewidocznych, cienkich światłowodów, tak że trudno je będzie dostrzec i nikomu nie będą przeszkadzały. Technologia wykonywania instalacji przedstawiona na filmie jest bardzo podobna do tej, jaką stosujemy. W pozostałych sieciach (nie światłowodowych) także staramy się zachowywać najwyższe standardy estetyczne i techniczne w myśl hasła: “żadnych kabli na podłodze!”.

OBEJRZYJ FILM ↵

 

 

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook