Internet Katowice – dlaczego warto postawić na DG-NET?

Mieszkańcy Katowic raczej nie mogą narzekać na ograniczoną dostępność Internetu. Większość miasta została już uzbrojona w sieć światłowodową, a tam, gdzie nie można się cieszyć Internetem „po kablu” mamy możliwość korzystania z LTE oraz 5G, jak i Internetu radiowego. Szukasz sprawdzonego dostawcy Internetu w Katowicach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DG-NET. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.  

Jesteśmy jednym z największych dostawców Internetu w regionie

DG-NET to czołowy dostawca Internetu dla gospodarstw domowych, firm i instytucji. Z naszej infrastruktury korzystają tysiące mieszkańców Gliwic, Katowic i innych miast na Górnym Śląsku. Od lat konsekwentnie rozwijamy ofertę, aby móc dostarczać Internet jak największej grupie odbiorców, w zdecydowanej większości zadowolonych z jakości realizowanej usługi.

Jeśli cenisz sobie współpracę z przewidywalnymi partnerami i nie lubisz niemiłych niespodzianek, to postaw na DG-NET – dostawcę Internetu w Katowicach i regionie dla najbardziej wymagających klientów.

Super szybki Internet światłowodowy

Internet światłowody to bezsprzecznie najlepszy wybór dla osób, które nie lubią chodzić na żadne jakościowe kompromisy. Oczekujesz super szybkiego dostępu do sieci, zarówno w zakresie pobierania (download), jak i wysyłania (upload)? Potrzebujesz niskiego pingu dla zapewnienia sobie maksymalnego komfortu podczas grania online? Skorzystaj z naszej oferty Internetu światłowodowego.

Internet światłowodowy od DG-NET jest nie tylko bardzo szybki, ale też niezawodny. Nie ma znaczenia, czy świeci słońce, czy pada deszcz, czy jest upalnie, czy może ekstremalnie zimno. Zawsze będziesz mieć dostęp do sieci, nie przejmując się również tym, czy w danej chwili z Internetu korzystają Twoi sąsiedzi.

Pod względem szybkości i niezawodności Internet światłowodowy bije na głowę wszelkie inne rozwiązania, włącznie z Internetem LTE – mocno uzależnionym od warunków atmosferycznych oraz obciążenia nadajników.

Masz jeszcze jeden dobry powód, aby postawić na Internet światłowodowy. To całkowity brak limitów, dzięki czemu nie musisz się ograniczać i możesz do woli oglądać swoje ulubione seriale online, pobierać różne treści z sieci czy słuchać muzyki na YouTube.

Brak światłowodu? Sprawdź nasz Internet radiowy

Jeśli nie dostarczamy jeszcze Internetu światłowodowego do Twojego mieszkania, domu czy biura, to nic straconego – nadal możesz skorzystać z oferty DG-NET. Koniecznie rozważ opcję Internetu radiowego. Nie słuchaj mitów o tym, że rzekomo jest to Internet wolny i niestabilny – takie opowieści pochodzą z zamierzchłych czasów.

Współczesny Internet radiowy jest bardzo dobrą alternatywą dla Internetu LTE czy nawet światłowodowego. Działa naprawdę szybko, bez narzucania użytkownikowi limitów danych. Koniecznie zapytaj nas o szczegóły, jeśli mieszkasz lub pracujesz poza zasięgiem infrastruktury światłowodowej.

Gwarantowana stabilność połączenia

Wybierając dostawcę Internetu w Katowicach czy Gliwicach zawsze warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów. Najważniejsze jest to, czy klienci nie narzekają na częste i długie przerwy w dostępie do sieci.

W DG-NET nie pozwalamy sobie na takie zaskakiwanie klientów, szczególnie mocno dbając o jakość i rozbudowę naszej infrastruktury. Celem jest zapewnienie szybkiego, stabilnego łącza o dokładnie takich parametrach, na jakie umawiamy się z klientem. Nie wierz nam na słowo – po prostu nas sprawdź.

Wspierasz lokalną firmę!

Dla wielu osób to może mieć znaczenie. Wybierając lokalnego dostawcę Internetu wspierasz krajowy biznes oraz ludzi mieszkających blisko Ciebie. Taki lokalny patriotyzm daje mniejszym firmom szansę podjęcia rywalizacji z zagranicznymi hegemonami oraz motywuje do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług.

Oferujemy nie tylko Internet w Katowicach

Chcesz korzystać z szybkiego, niezawodnego Internetu w Katowicach, w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie? Wybierz DG-NET – jednego z najlepiej ocenianych dostawców w regionie. Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą, nie tylko na Internet, ale również korzystne pakiety z telewizją w jakości HD oraz UHD (czyli 4K).

Jesteś klientem biznesowym? Sprawdź ofertę Internetu dla deweloperów.

On 29 lipca, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook