Oferta dla Biznesu – OPTOWAY


Internet OPTOWAY – stworzony by działać…


Usługa jest skierowana do firm zainteresowanych dostępem do szerokopasmowego Internetu. Wykorzystujemy łącza światłowodowe w technologi xWDM 10 Gb/s oraz najnowszą technologię GPON z możliwością nieograniczonej rozbudowy. Jesteśmy w stanie zapewnić niezbędną liczbę adresów IP (zarówno IPv4 jak i IPv6) oraz dostęp do Internetu o dowolnej przepływności.

W porównaniu do użytkownika domowego, firmy mają większe zapotrzebowanie na pasmo 'od klienta’ – upload. Wynika to z faktu, że bardzo często firmy posiadają własne serwery z usługami www, pocztę, aplikacje rozproszone czy też prowadzenie biznesu wymaga połączenia kilku oddziałów, dlatego oferujemy łącze światłowodowe symetryczne.

Gwarancja Stabilności połączeń – stała przepustowość łącza w technologii światłowodowej, bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy.

Jako członek RIPE ze statusem LIR (Local Internet Registry) oraz numerem AS (Autonomical System), DG-NET przyznaje firmie potrzebną liczbę zewnętrznych adresów IP. Dzięki temu każdy z pracowników firmy ma dostęp do pełni możliwości łącza. Minimum adresów IP w OPTOWAY: 4.

w ofercie również:

  • Możliwość zestawienia łącza w całym kraju, dzięki bardzo rozbudowanej infrastrukturze
  • Możliwość łączenia oddziałów firm VLANami o przepływności od 1Mb/s do n x 10Gb/s
  • Na życzenie klienta – podpisanie umowy SLA

Natychmiastowe uruchomienie usługitime-is-money

Pełna gotowość w każdej chwili

Zwiększenie przepustowości lub uruchomienie kolejnej usługi następuje po ustaleniu szczegółów z doradcą. Twoja Firma może wykorzystać nowe możliwości bez oczekiwania na ostateczną akceptację umowy.


Internet Symetryczny

Prędkość Mb/s
Abonament
Negocjuj cenę
OPTOWAY-S50
50/50
tel.
Wyślij zapytanie
OPTOWAY-S100
100/100
tel.
Wyślij zapytanie
OPTOWAY-S150
150/150
tel.
Wyślij zapytanie
OPTOWAY-S200
200/200
tel.
Wyślij zapytanie
OPTOWAY-S300
300/300
tel.
Wyślij zapytanie

* – cena negocjowana indywidualnie
** – nawet do 10 Gb/s
Przy łączu symetrycznym router w abonamencie.


Zamów już dziś ! Bezpośredni kontakt z doradcą biznesowym
tel. +48 32 330 9900 lub e-mail: biznes@dg-net.pl

Konfiguracja Sieci KlientaDzięki współpracy z firmą NETella, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również usługi konfiguracji sieci korporacyjnych. Począwszy od projektu sieci, poprzez konfiguracja routerów, switchy, firewalli, access pointów, kończąc na zarządzaniu i utrzymywaniu.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook