O Nas


Firma Dg-net powstała w 2002 roku, jako mały ISP wkraczający na wielki rynek telekomunikacyjny.

W chwili obecnej DG-NET jest dostawcą usług Triple Play, łączącej w jednym pakiecie: telewizję, szerokopasmowy dostęp do internetu i telefonię stacjonarną. Nasz aktualny zasięg sieci to aż 2500 km kwadratowych.

Dnia 28 lutego 2017 roku nastąpiła szczególna chwila w działalności firmy. Podmiot dg-net.pl Anna Jaworska został przekształcony w Spółkę Akcyjną, umożliwiając tym samym prowadzenie działalności gospodarczej na szerszą skalę oraz dalszy dynamiczny rozwój, co jest korzystne dla wszystkich kontrahentów DG-NET S.A.

Nasi Partnerzy


SGT S.A – Śląska Grupa Telekomunikacyjna

sgtsaDG-NET S.A. współpracuje z SGT S.A. Śląską Grupę Telekomunikacyjną tworzą firmy, które od kilkunastu lat świadczą usługi telekomunikacyjne swoim Klientom zamieszkującym region województwa śląskiego. Efektem współpracy tych firm w ramach SGT jest dostępna dla naszych abonentów cyfrowa telewizja JAMBOX.


KIKE – Krajowa Izby Komunikacji Ethernetowej

log_kike_cDG-NET S.A. jest członkiem Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, czyli izby gospodarczej zrzeszającej operatorów sieci Ethernet, Metro-Ethernet i Wi-Fi świadczących konkurencyjne do obecnych operatorów kablowych i telefonicznych usługi dostępu do Internetu oraz wykorzystujących sieci Ethernet do przesyłania wszelkich możliwych mediów takich jak Internet, IPTV czy VoIP.


NETella – Dostawca rozwiązań dla ISP

netellaDG-NET ściśle współpracuje z firmą NETella, która oferuje w swoich usługach wsparcie z zakresu konfiguracji, zarządzania oraz monitorowania sieci dla małych i średnich firm ISP oraz klientów biznesowych. Efektem współpracy jest możliwość oferowania kompleksowej obsługi klientów biznesowych, oraz małych ISP, którzy pragną zaistnieć na rynku telekomunikacyjnym.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook