Operatorzy Internetowi


dgnetcarrier

Łącze symetryczne dla mniejszych operatorów i wymagającego biznesu.

glob

Oferujemy:
– Możliwość uruchomienia routingu BGP.
– Pomoc przy pozyskiwaniu adresacji z RIPE (usługa LIR).
– Dosył w zależności od lokalizacji:
    + światłowód
    + profesjonalna radiolinia
– Możliwość rozłożenia kosztów dobudowy w ramach opłaty miesięcznej.

Promocyjna cena 100Mb/s za 799zł netto.
Bezpośredni kontakt z doradcą: tel 32 330 9003

Dzięki współpracy z firmą NETella, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową pomoc przy dostarczaniu rozwiązań dla ISP.

Usługa LIR


Firma Dg-net.pl posiadając status LIR (lokalny rejestr internetowy) oferuje zainteresowanym podmiotom usługi w zakresie pozyskiwania i utrzymywania zasobów numeracyjnych przyznawanych przez RIR (regionalny rejestr internetowy), którym dla obszaru Europy jest organizacja RIPE z siedzibą w Amsterdamie.

Na mocy umowy z RIPE świadczymy usługi pozyskiwania i utrzymywania internetowych zasobów numeracyjnych takich jak numery systemów autonomicznych (ASN), klasy adresowe dla protokołu IPv4 jak i nowego standardu IPv6.

Podmioty zainteresowane uzyskaniem zasobów numeracyjnych zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook