Internet Radiowy


Internet Radiowy

 

Taryfa
12 miesięcy
24 miesiące
10 Mb/s
59 zł
49 zł
15 Mb/s
79 zł
53 zł
30 Mb/s
119 zł
69 zł

 

 


aktywacja

Aktywacja przy umowie na 24 miesiące
49 zł
Aktywacja przy umowie na 12 miesięcy
99 zł

W przypadku opcji w abonamencie bez routera, jest możliwość zakupienia routera WiFi.

Instalacja usługi – Internet Radiowy


Instalacji radiolinii w domu jednorodzinnym, polega na montażu urządzeń sieci bezprzewodowych w technologi 5GHz. Urządzenie musi posiadać widoczność z punktem dostępowym sieci dg-net.

Urządzenie po instalacji zapewnia nam w domu internet bezprzewodowy, jak i przewodowy(ethernet RJ45) a co za tym idzie posiadamy stały dostęp do internetu bez limitu danych.

Łącza radiowe w paśmie nielicencjonowanym osiągają przepustowości na poziomie kilkudziesięciu Mb/s. Umożliwiają transmisję danych na dystansach do kilkunastu kilometrów.

Technologia ta stosowana jest w bardzo rozproszonej zabudowie jednorodzinnej oraz wszędzie tam, gdzie ekonomicznie nieuzasadniona jest budowa sieci światłowodowej. Technologia ta jest sukcesywnie wypierana technologią swiatłowodową FTTH.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook