Internet światłowodowy w Brzękowicach? Sprawdź ofertę DG-NET!

Nikt nie może mieć wątpliwości, że Internet światłowodowy to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na stabilności, wysokiej prędkości oraz niezawodności Internetu. Jeszcze do niedawna światłowód był uznawany za niemal luksus, zarezerwowany tylko dla mieszkańców dużych miast. Teraz sytuacja dynamicznie się zmienia i instalacje światłowodowe są doprowadzane nawet do małych miejscowości, w tym na wieś. Dobrym przykładem będzie dostępność Internetu światłowodowego w Brzękowicach, który na terenie tej miejscowości dostarcza DG-NET. Nie wiesz, czy warto się podłączyć? Te argumenty Cię przekonają.

Nie ma szybszego Internetu niż światłowodowy. Po prostu

Nieprzypadkowo Internet światłowodowy jest najbardziej pożądaną technologią dostępu do sieci. Owszem, możemy dziś łączyć się z Internetem z poziomu urządzenia mobilnego, z wykorzystaniem LTE czy instalacji radiowej, a nawet poprzez system satelitarny, ale wciąż nic nie może się równać z poczciwym „światłem”.

Internet światłowodowy jest bezdyskusyjnie najszybszy, co regularnie pokazują różne badania – jedno z nich niedawno dało wręcz szokujące wyniki, zgodnie z którymi bardzo słabo wypadła technologia satelitarna, która przecież miała być główną alternatywą dla światłowodu.

Dopóki nie upowszechni się Internet 5G, to światłowód pozostanie absolutnym liderem pod względem prędkości, a więc kluczowego parametru branego pod uwagę przy wyborze technologii dostępu do Internetu.

Stabilność

Może nawet ważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem Internetu światłowodowego w Brzękowicach (i w każdej innej miejscowości) jest niezawodność tej technologii. Internet światłowodowy jest:

  • niewrażliwy na warunki pogodowe,
  • stabilny bez względu na to, ile osób aktualnie korzysta z sieci,
  • praktycznie bezawaryjny (wyjątek stanowią mechaniczne uszkodzenia instalacji, do czego jednak dochodzi bardzo rzadko),
  • równie szybki o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia tygodnia, miesiąca i roku.

Jeśli więc masz już dość zastanawiania się, czy dziś Twój Internet będzie działać szybko i stabilnie, czy też na przeszkodzie stanie np. wichura, to poważnie rozważ przejście na Internet światłowodowy.

Brak ograniczeń

O dostępie do Internetu światłowodowego szczególnie marzą osoby, które dziś korzystają z usługi Internetu LTE i mają niewielki pakiet danych komórkowych, niepozwalający na nieskrępowane surfowanie po sieci.

W dobie powszechnego korzystania z platform VOD czy serwisów streamingowych, Internet mobilny przestał być atrakcyjnym rozwiązaniem – właśnie przez narzucane limity. Pakiet np. 100 GB miesięcznie nie wystarczy nikomu, kto codziennie ogląda odcinek serialu na Netflixie, a w ciągu dnia włącza jeszcze dziecku bajki na YouTube.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem zawsze będzie Internet światłowodowy, czyli usługa wolna od jakichkolwiek limitów. Nie musisz się przejmować ryzykiem przekroczenia pakietu danych (bo go nie ma), co gwarantuje Ci również przewidywalność ponoszonych kosztów. Gdy umawiasz się z dostawcą na określoną kwotę, to dokładnie taką będziesz płacić każdego miesiąca, nie musząc się obawiać dodatkowych opłat czy zwolnienia Internetu po przekroczeniu pakietu. To daje olbrzymi komfort korzystania z sieci.

Zamów Internet światłowodowy w Brzękowicach od DG-NET

DG-NET to czołowy dostawca Internetu światłowodowego w Brzękowicach i w całym regionie. Już teraz sprawdź czy jesteś w zasięgu naszej usługi, a następnie skontaktuj się z nami i umów niezobowiązującą wizytę techników. Określimy warunki techniczne przyłączenia Twojego adresu do sieci światłowodowej.

Nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość świadczonej usługi. Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów, którzy doceniają bezawaryjne działanie naszego Internetu oraz szybką reakcję na wszelkie zgłoszenia serwisowe.

Pamiętaj, że w DG-NET możesz również skorzystać z usługi Internetu symetrycznego, z identyczną prędkością pobierania (download) i wysyłania (upload) danych.

On 30 listopada, 2022, posted in: Porady by

Comments are closed.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook