Monitoring Wizyjny


cameraMonitoring wizyjny stosowany jest zazwyczaj do kontroli i wykrywania ewentualnych przestępstw, które mogą się wydarzyć na danym terenie.

Monitoring domu zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa.Możemy monitorować parking przed domem lub garaż czy bramę wjazdową, drzwi wejściowe i teren wokół domu. Monitoring domu może zapobiec wandalizmom, rozbijaniu szyb, malowaniu graffiti na murze, kradzieży lub dewastacji samochodu.


Zalety monitoringu w domu:

  • Możesz skontrolować swoją posesję poprzez podgląd online w komputerze czy smartfonie
  • Możesz w czasie rzeczywistym kontrolować dzieci bawiące się w domu(np. z pracy)
  • W przypadku braku stacjonarnego internetu można zainstalować monitoring gsm, który wykorzystuje sieć komórkową i w swoim telefonie możesz podglądać zdarzenia z terenu posesji
  • W przypadku kradzieży, posiadanie materiału dowodowego w formie nagrania
  • W połączeniu z systemem alarmowym, można stworzyć integralny system ochrony naszego mienia

Monitoring domku jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz jego otoczenia to w obecnych czasach to coraz częstszy standard.

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji i do multimediów? Z naszą firmą DG-NET możesz być ze wszystkim na bieżąco. Jesteśmy największym dostawcą internetu w Dąbrowie Górniczej. W naszej ofercie mamy internet radiowy, internet światłowodowy oraz pakiety telewizyjne. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, gwarantując stabilne działanie sieci internet. Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości korzystają z naszych usług w sposób nieprzerwany, ponieważ gwarantujemy stabilność połączeń internetowych na obszarze aż 2500 km kwadratowych! Nasz internet dąbrowa górnicza to świetnie przygotowana oferta oraz konkurencyjne ceny. Z roku na rok nasza infrastruktura internetowa się powiększa, a przede wszystkim nasz internet dociera w coraz dalej położone obszary Dąbrowy Górniczej i pobliskich miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na internet światłowodowy oraz radiowy, jak i usługi towarzyszące.

Facebook